Premegal

English version
O firmie Aktualności Nasi klienci Kontakt

Witamy

Informujemy, że współpraca z nami gwarantuje ulgi przy wnoszeniu składek na rzecz PFRON (Dz. U. nr 123/97 Ustawa z dn. 27.08.97r. poz. 776 ze zmianami).

Premegal jest Spółdzielnią - Zakładem Pracy Chronionej założoną w 1957 roku. Zajmujemy się szyciem odzieży roboczej i ochronnej dla wielu branż. Jesteśmy producentem bielizny płaskiej dla gastronomii i hotelarstwa. Nasza działalność obejmuje również usługi związane z serwisem odzieży roboczej, transportem wewnętrznym, usługami porządkowymi. Prawie 50 lat doświadczeń produkcyjnych i usługowych potwierdza najwyższą jakości naszych działań na rzecz naszych klientów. Nasze doświadczenie, kompetencje i indywidualne podejście do klienta procentuje zaufaniem i stabilnym rozwojem firmy.


Dysponujemy szeroką ofertą wózków widłowych dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować wynajem na bardzo korzystnych warunkach oraz szybką realizację zamówienia.

Więcej >

Citymaster 1200 to mocna i wszechstronna zamiatarka kompaktowa do stosowania w miastach z opcjami do pielęgnacji gruntów i prac zimowych.

Więcej >

Realizujemy zlecenia z zakresu czyszczenia i naprawy odzieży. Pralnia jest wyposażona w nowy, wysokiej jakości sprzęt do czyszczenia i suszenia odzieży roboczej.

Więcej >