Premegal

English version
O firmie Aktualności Nasi klienci Kontakt

Usługi - Serwis odzieży roboczej

Prowadzimy serwis odzieży roboczej i ochronnej. Nasza firma cieszy się uznaniem wśród wielu zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszych usług. Wieloletnie doświadczenie, specjalistyczny sprzęt i wykwalifikowani pracownicy zapewniają solidność i terminowość realizowanych przez nas zleceń.

Serwis odzieży roboczej

Wychodząc naprzeciw nowoczesnym trendom oraz oczekiwaniom naszych kluczowych klientów wprowadziliśmy do oferty usługę serwisu odzieży robczej polegającej na dzierżawie i serwisie odzieży ochronnej i roboczej pracowników. My ponosimy koszty serwisu.

Nasza oferta opiera się na wyręczeniu pracodawcy z ciążącego na nim obowiązku zagwarantowania pracownikom czystej odzieży. Jest to szczególnie rygorystycznie przestrzegane i kontrolowane w przypadku zakładów produkcji spożywczej, w której wdrożony lub wdrażany jest HACCP. Nasza usługa eliminuje wszelkie problemy związane z serwisem odzieży roboczej.

Ile odzieży potrzebują Państwa pracownicy?

Przy pracy jednozmianowej potrzebują Państwo tygodniowo 3 kpl. ubrań na osobę, tzn. 1 kpl jest w użyciu, 1 kpl jest w pralni a 1 kpl dodatkowo w zakładzie w celu umożliwienia zmiany niezależnie od dnia dostaw czystej odzieży.

Przy pracy dwuzmianowej potrzebują Państwo tygodniowo 5 kpl. na osobę, tzn. 2 kpl. użytkowane są w ciągu tygodnia, 2 kpl. są w pralni a 1 kpl. jest dodatkowo w miejscu pracy. Ilość koniecznej odzieży wynosi więc: 2 x ilość zmian na osobę na tydzień + 1 sztuka w rezerwie.

Co mogą Państwo zyskać współpracując z nami?

  • my poniesiemy koszty zakupu kompletu odzieży dla Państwa pracowników
  • my poniesiemy koszty wyposażenia Państwa szatni w niezbędne szafki na odzież
  • my zajmiemy się dbaniem o to, żeby Państwa pracownicy cały czas mieli czystą odzież: zabierzemy brudną, naprawimy, upierzemy i dostarczymy czystą

Przy naszej usłudze zyskują Państwo: czas i pieniądze. Jednocześnie eliminujemy w 100% ryzyko pomyłki dzięki zastosowaniu nowoczesnego systemu oznakowań ubrań kodami kreskowymi. Poczynając od konsultacji, opracowania i wdrożenia, aż po obsługę i kontrolę bieżącej funkcjonalności systemu dzierżawy i serwisu odzieży roboczej wyręczamy Państwa z problemów związanych z obowiązkiem zajmowania się odzieżą roboczą.